Португалският защитник на Барселона Жоао Кансело, които бе с ключова роля

...

Кансело ще е готов за дербито с Атлетико Мадрид

Португалският бранител на Барселона Жоао Кансело, които бе с основна роля при успеха с 2:1 Порто в Шампионската лига, провокира терзания в лагера на каталунците, защото се наложи да бъде сменен в 82-ата минута на мача.

Преди това Кансело означи първия гол за Барселона в 32-ата минута, изравнявайки резултата, а през втората част асистира на Жоао Феликс за победния гол.

" В мачовете с националния тим и против Райо Валекано към този момент усетих леко претоварване ", съобщи Жоао Кансело в изявление пред испанския вестник " Ас " след дуела с Порто.

" Но ще бъда подготвен за срещата с Атлетико Мадрид в неделя ", успокои той последователите на отбора.

Атлетико и Барселона заемат надлежно трето и четвърто място във краткотрайното класиране в Ла Лига с по 31 точки, само че тимът от Мадрид е с мач по-малко.
Източник: novsport.com